Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Shitet Apartament 1+1 tek Ali Demi

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rr. Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693844078
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Pranë qendrës
  • Postuar: 07/07/2017 14:26
  • Skadon: 12 ditë, 4 orë
IMG_3164
IMG_3165IMG_3166IMG_3167

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne nje zone shume te preferuar ne zemer te qytetit te Tiranes, ne fillim te rruges Ali Demi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 54m2, ka nje kubature te rregullt dhe orientim shume te mire. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, prane te cilit ndodhen te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te lene nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

84 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 860595f67c824b3e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total