Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

52,000 €

Shitet Apartament 2+1 te Spitalet

  • Çmimi/m²: 730
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rr.Dibres te Spitalet QSUT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/01/2018 09:39
  • Skadon: 151 ditë, 1 orë
IMG_0438

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me sip.70m,eshte kati 4 ndertim I ri dhe shume cilesor.
Cmimi pak I diskutushem.

Nuk ka tag

201 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9245a38d08a5c0bf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total