Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

83,900 €

Shitet apartament 1+1 te rruga Kavajes

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Kavajes ,perballe me xhamine
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698395769
  • Specifikimet: Me hipotekë, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/07/2017 14:52
  • Skadon: 25 ditë, 12 orë
20134799_258835067952431_1066636811_n
817fa445-3ee4-4a7b-1242-1bdd9946a2ce20134813_258834931285778_1565625455_n20158217_258834841285787_827367771_n20179645_258834824619122_120657505_n20179509_258834781285793_44382378_n20182586_258835141285757_44889460_n

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 te Rr e Kavajes perballe me Xhamine . Organizohet ne 1 dhome gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet ,ballkon.Disponon certifikate pronesie.
Siperfaqe: 74 m2
Cmimi :83900 Euro
Per te vizituar apartamentin dhe per informacione me te plota ju ftoj te kontaktoni ne nr :0698395769

Nuk ka tag

56 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 827596cb318f1427

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total