Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

88,500 €

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA BARDHYL DHE POST PARKIMI

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: rruga bardhyl
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050141
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 07/11/2017 20:48
1468b172-d768-494e-9274-e6baf15d81f4
84a67a4b-7f16-408c-bf62-b9bb330f268a65b073f7-a0ad-4ddc-9686-aa64bed0ff13964a5400-b57d-4493-9915-75c9f1e63496

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri(akoma i paperfunduar totalisht) me ndertime super cilesore. Apartmenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient ndenieje dhe gatimi mjaft te bollshem, nje dhome gjumi ,nje tualet,nje korridor dhe nje ballkon . Apartamenti ka drejtim Lindje Perendim.Se bashku me apartamentin eshte edhe nje post parkimi.Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

Nuk ka tag

445 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7085a0184964b49b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total