Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

64,000 €

Shitet Apartament 1+1 te Brryli afer Oslos

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Brryli
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/07/2018 19:33

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 te Brryli afer Oslos, me sip 54m2, ne katin e pare, ndertim i vjeter, i rikonstruktuar, i rregulluar, buze rruge ku mund te perdoret edhe per biznes. I pajisur me certifikate pronesie dhe rivleresim.
Cmimi i diskutueshem.
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

84 herë e lexuar, 7 herë sot

  

Numri i postimit: 6615b4872011ce22

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total