Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

52,800 €

Shitet apartament 1+1 shume prane zones se kristalit 100 m nga Big Market

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Çmimi/m²: 750
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: 100 m nga Big Market zona perball kristal Center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694040923
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 02/10/2017 09:34
  • Skadon: 37 ditë, 15 orë
20170201_110633
20170201_10445120170201_10443720170308_11252170.5 m² kati Banim

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70.5 m² me nje organizim te mire dhe orientim jug-perendim . Apartamenti ndodhet ne katin e 1-Banim mbi dyqanet me nje lartesi 5.3 m , eshte i perfunduar i gatshem per banim ne nje objekt te ri me cilesi te larte ndertimi . Fasada e veshur me kapot , shkallet e hyrjes me drite natyrale dhe hapsira te bollshme per familjen tuaj .

Cmimi i apartamentit 750 Euro /m² vlera totale 52,800 Euro
Per cdo informacion telefononi ne numrin

Cel.0694040923

Nuk ka tag

812 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 35958b14720b0523

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total