Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

71,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 SHUME I BUKUR DHE ME PUNIME CILESORE

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050137
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 17/01/2018 15:22
WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.25
WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.26 (1)WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.24WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.23WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.20WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.19WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.21WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.21 (1)WhatsApp Image 2018-01-11 at 21.19.19 (1)

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane rruges se Kavajes! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri. Organizimi i apartamentint eshte i perbere nga dhoma matrimoniale, salloni, tualeti, si dhe nje ballkon i bollshem.Mobiluar ne menyre bashkohore dhe pajisje teper cilesore.Apartamenti eshte i paisur me certifikate pronesie dhe per cdo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni 0674050137

Nuk ka tag

424 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3915a5f59017711f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total