Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

61,000 €

Shitet Apartament 1+1 prsne Hipotekes se Tiranes

  • Çmimi/m²: 924
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga Panorama
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 15/01/2019 10:21
  • Skadon: 99 ditë, 2 orë
20180606_193918_resized
20180606_193849_resized20180606_193855_resized20180606_161857_resized20180606_193942_resized20180606_193956_resized

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me sip,66m kati i 1 ne pallat egzistues dhe ne nje lagje mjaft te qete.
Apartament ndodhet mbrapa Hipotekes.
Eshte e pajisur me certifikat pronesie.
Cmimi eshte i diskutushem

Nuk ka tag

362 herë e lexuar, 6 herë sot

  

Numri i postimit: 4345bd6e1e87c5da

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total