Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

49,500 €

Shitet Apartament 1+1 prane Spitaleve QSUT

  • Çmimi/m²: 600
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Kongresi i Manastirit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/07/2018 19:34

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me sip totale 79m2 nga ku 55m2 jane me hipoteke dhe 24m2 jane ne proces legalizimi. Ap ndodhet ne rrugen Kongresi i Manastirit prane shkolles Cajupi ne katin e dyte ne pallat ekzistues 2 katesh, i restauruar totalisht, me pllaka, dyer te blinduara dritare dur alumini, banjo e madhe e rregulluar, nje dhome gjumi dhe nje sallon plus kuzhine te organizuara bashke ne nje ambjent, nje ballkon dhe korridor.
Cmimi i diskutueshem.
Per me teper kontaktoni.

Nuk ka tag

74 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9985b4864256ccad

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total