Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

85,100 €

Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM)

  • Çmimi/m²: 1150
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: prane Capital Shopping Center (PAM)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 39 ditë, 6 orë
Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM) - Fotografia 1Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM) - Fotografia 2

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM)

Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM), tek Liqeni i Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 74 m2 (84 m2). Ne brendesi te tij ka nje dhome gjumi, soxhorno dhe ambjent gatimi, nje tualet bashkekohore me dritare, dhe 1 ballkon. Apartamenti ka drejtim nga Lindja-Perendimi. Eshte nderhyre me punime extra dhe bashkekohore., si ne sistemin e ndricimit, ne sistemin e ngrohjes, ftohjes ( me linjen Chiller), eshte me parket. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi i apartamentit eshte 1150 euro/m2.

CMIMI: 1150 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 1
Dhoma: 1
Siperfaqja: 74 m2
Tipi I Prones: Apartament 1+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Capital Shopping Center (PAM)

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 199 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 96258efac317e59a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total