Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

48,750 €

Shitet apartament 1+1 në Shkodër

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Ura dervoshbeg, pallati i ri te Conadi
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/06/2017 17:00
  • Skadon: 27 ditë, 6 orë
oie_tSyZqJ1IC1Rk
oie_mqaUyqINe3NXoie_O3OwmghDuZ74oie_Y0TPg09a8u2ioie_Id0kIjpYke0Hoie_pTeNDtMXGRo8oie_SWETHkQdq06moie_teRHDpkhHcYioie_xgv2Wwvucxqq

Përshkrimi

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresit apo qiramarresit.

Shitet Apartament 1+1 ne Shkoder me adrese tek Ura Dervishbeg, apartamenti gjendet ne katin 7-te (kati i 5-te banim) ne nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit.

Apartamenti perbehet nga:
-Ballkon te bollshem
-Banjo e kompletuar
-Dhomat te gjitha kane dopio xham
-Dhomat jane te githa te shtruara me pllaka

Apartamenti gjithashtu ndodhet ne qender te Shkodres, ne nje zone te qete ku afer ka sherbime si, ushqimore, lokale, furre buke etj.

CMIMI 48,750 € (650€/M²)

Nuk ka tag

2435 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5585763fbd5c7572

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total