Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

26,900 €

Shitet apartament 1+1 ne Sarande, 100 metra larg detit

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: RRUGA ISMAIL QEMALI 55, PAS HOTELIT ANDON LLAPA
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 00355662020011
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 02/12/2017 14:53
  • Skadon: 51 ditë, 13 orë
image-0-02-05-e03ae1d02fb5faf7b260ebbb1204bcb57a53ba058bb4c863083d1d562fa22716-V
image-0-02-04-2dae2d6e1443c5191b50a628cff624936e2c8e197ba4b0cb0e8696068db2ac8f-Vimage-0-02-04-05d0498d92dfd84af2b2a8cd9610707c3753bffd069f6efd00fd885a9e700608-Vimage-0-02-04-3385437c11f99c02450f36ff856f55476a1e303515ea3790f9de3f5ff5666354-Vimage-0-02-04-5790a3f3a59f820bf1832a11719d41c9534e6b2ff507b90c66419bf474fd8660-Vimage-0-02-04-a3dbb8a4ea220e97f4778b30bc5ca8ab07e62855c6741d57c8dda185f3f18055-Vimage-0-02-04-ad89fe6857f7aa37b2e504aa151daac69b198d51e325d55d1c84c63e3a15d180-Vimage-0-02-04-bd7b55a44e9c9f6e8ead824c851aeba10d99721b019a62b4949f2ad8e41cc578-Vimage-0-02-04-6cf921f8dc8e18c3930781f00ecf42102dead3ed96a612721faa3f86cfc52294-Vimage-0-02-04-fc4a128c2d41aa768041cac38f4d215972e59bdd3d3b5d036470c00df73d2bf9-V

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande
Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne lagjen KODRA.RRUGA ISMAIL QEMALI 55 PAS HOTELIT ANDON LLAPA 100 metra larg detit.
Apartamenti eshte i ri, me hipoteke.
Ndodhet ne katin e 3-te, me ashansor
Apartamenti perbehet nga sallon, kuzhine, dhome gjumi, banje dhe 2 ballkone.
Siperfaqja 53 m2
Cmimi 26.900 euro
Kontaktoni: 00355662020011
email: emiliospan@yahoo.gr

Nuk ka tag

222 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 30259c7b0bc0296d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total