Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

57,000 €

Shitet apartament 1+1 në Rr.”Asim Vokshi” pranë “Harry T. Fultz”

  • Çmimi/m²: 877
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Asim Vokshi perballe Harry Fultzit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Shitet edhe me kredi, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/06/2017 15:22
  • Skadon: 20 ditë, 4 orë
ap tek harry fultz (9)
ap tek harry fultz (5)Shitet apartament 1+1 në Rr.”Asim Vokshi” pranë “Harry T. Fultz” - Foto 2Shitet apartament 1+1 në Rr.”Asim Vokshi” pranë “Harry T. Fultz” - Foto 3Shitet apartament 1+1 në Rr.”Asim Vokshi” pranë “Harry T. Fultz” - Foto 4Shitet apartament 1+1 në Rr.”Asim Vokshi” pranë “Harry T. Fultz” - Foto 5

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Rr.”Asim Vokshi” pranë “Harry T. Fultz”
Shitet apartament i organizuar në një ambient ndenjie, një dhomë gatimi, një dhomë gjumi, një tualet i cili ka ndicim natyral, një korridor dhe një kthinë të vogël e cila mund të shërbejë si depo. Apartamenti ka një sipërfaqe 65 m2 dhe është i pajisur me certifikatë pronësie, si dhe është i rivlerësuar.
Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi ekzistues 5-katësh, buzë rrugës kryesore ”Asim Vokshi”.
Brënda cmimit përfshihet dhe një dyqan i vogël gjysëm bodrum i cili ndodhet në të njëjtin objekt ku ndodhet apartamenti.
Cmimi 57 000 euro.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1859

Nuk ka tag

73 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 34359394f95e358f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total