Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,200 €

Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame 83 m2

  • Çmimi/m²: 520
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Besim Alla
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor
  • Postuar: 26/08/2017 17:19
  • Skadon: 37 ditë, 9 orë
25f0699b-2085-1ad6-0277-20e809b1c5e9
cd2facb9-f78d-c395-053c-4bde03aa0744f7eff9ed-18c0-4dd4-3c97-05fe5569a505fa7525f2-a670-64a6-89ba-2c190b08e212

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame, zone e plotesuar me sherbimet dhe fasilitetet e duhura per nje jetese komode. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 83 m2, ndodhet ne katin e gjashte te banimit (6) ne nje pallat te ri me punime cilesore dhe hapesira te organizuara. Apartamenti ka nje kubature te rregullt dhe nje organizim shume te mire te brendshem, ka nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te lene nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

170 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 99859a19136041fd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total