Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

31,500 €

Shitet apartament 1+1 ne Golem (Pishat e Buta)

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: ne Golem (Pishat e Buta)
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 9 ditë, 4 orë

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Golem (Pishat e Buta)

Shitet apartament ne Durres. Apartamenti ndodhet ne Golem perballe Rezidences te Pishat e Buta. Siperfaqja e apartamentit eshte 70 m2. Sistemi i apartamentit eshte 1+1, me ballkon dhe nje banjo. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte mes pishash dhe i organizuar mjaft bukur, dhe pozicioni i tij e ben ate mjaft joshes dhe panoramik. Shitet per nje cmim shume te arsyeshem, per vetem 450 euro/m2.

CMIMI: 450 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 1
Siperfaqja: 70 m2
Tipi i prones: Apartament 1+1
Statusi: e re
Qyteti: Durres
Zona: Golem

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 223 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8475909e6b7f1dfb

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total