Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Golem ne qender rezidenciale

 • Çmimi/m²: 60
 • Sipërfaqja (m²): 51-60
 • Adresa: ne Golem
 • Rrethi: Tiranë
 • Kontakt: 0695406860
 • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri
 • Postuar: 22/01/2018 11:44
 • Skadon: 100 ditë, 3 orë
Apartament ne Golem
Apartament ne GolemApartament ne GolemApartament ne Golem

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Golem ne qender rezidenciale

Shitet apartament ne Golem, tek hotel “Pameba”. Siperfaqja e apartamentit eshte 60 m2. Ai brenda ka nje dhome gjumi, nje banjo, guzhine dhe nje ballkon qe shikon nga pishina, dhe deti. Ne apartament jane bere punime extra dhe mobilimi eshte mjaft i bukur. Apartamenti gjithashtu ndodhet ne nje zone mjaft atraktive dhe me gjelberim, buze pishines. Shpenzimet totale te ketij apartamenti kane shkuar mbi 50.000 euro. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 35.000 euro. Nxitoni, eshte investim qe ja vlen.

CMIMI: 35.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Dhoma: 1
Banjo: 1
Siperfaqja: 60 m2
Statusi: e re
Qyteti: Durres
Zona: Golem

Nuk ka tag

525 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 19158fe2eb45bd45

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total