Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

28,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Durres

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Perballe hotel Adriatikut
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699375015
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 09/10/2018 19:11

Përshkrimi

Shitet apartament ne Durres, perballe Hotel Adriatikut. Apartamenti ka siperfaqe 60m2 i organizuar ne dhome ndenje, 1 dhome gjumi, tulaet dhe ballkon. Ka orientim jug i cili mundeson ndrcim natyrale gjate tere dites. I mobiluar me cdo gje qe nevojitet per te jetuar. Kati i 6 me ashensore. Disponon certifikate pronesie.
Cmimi 28000 euro
Per me shume info:
Cel. 0699375015
Email: info@inovest.al

Nuk ka tag

78 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8255bb760e4c42e0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total