Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 NË DURRËS, KATI PARË, 20,000 EURO

  • Çmimi/m²: 400
  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rr. Isuf Ferra
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0698947092
  • Postuar: 03/06/2018 06:51
IMG-20170226-WA0002
PB030635

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË DURRËS, KATI PARË, 20,000 EURO
Tel: 0698947092
Shitet një apartament 1+1, me ballkon
Sipërfaqja: 50 m2
Çmimi: 20.000 euro (i padiskutueshëm)
Dokumentacion: certifikatë pronësie, ZRPP Durrës
Ndërtesa: kati i parë, pallati dykatësh
Viti i ndërtimit: 1970
Apartamenti ka një dhomë, një kuzhinë, një aneks, një banjo, një ballkon, një vend shitje nën ballkon.
Apartamenti është i pa rikonstruktuar dhe nevojitet një rikonstruksion i plotë.
Adresa: Rr. Isuf Ferra (300 metra pranë shkollës Eftali Koçi, Spitalit Rajonal Durrës, Drejtorisë së Policisë së Qarkut Durrës).
Apartamenti ndodhet në katin e parë të pallatit me dalje nga rruga dhe mund të kthehet edhe në njësi biznesi.

Nuk ka tag

327 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4205b12689e8e7d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total