Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

shitet apartament 1+1 ne Dhermi

  • Çmimi/m²: 1015
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Dhermi
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0692095950
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 08/06/2017 11:45
  • Skadon: 16 ditë, 1 orë
4
1shitet apartament 1+1 ne Dhermi - Foto 2shitet apartament 1+1 ne Dhermi - Foto 3shitet apartament 1+1 ne Dhermi - Foto 4shitet apartament 1+1 ne Dhermi - Foto 5shitet apartament 1+1 ne Dhermi - Foto 6shitet apartament 1+1 ne Dhermi - Foto 7

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Dhermi, ne Tarracen e Ullinjve.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 64.2 metra/katror , ku 56.5 metra /katror jane siperfaqe e brendeshme dhe 7.7 metra/ katror siperfaqe e perbashket.

Apartameti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon verande te madhe.

Apartamenti ndodhet ne nje rezidence vilash, me nje pamje fantastike te verandes nga deti dhe ulllishtja, ku lindja dhe perendimi i diellit eshte nje mrekulli qe kur zgjohesh e deri sa dielli eshte shoqeruesi yt deri ne perendim.

Aparatamenti shitet i mobiluar.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 1015 euro/ metri.

Cmimi 65.000 euro/total i panegociueshem.

Nuk ka tag

146 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1159391cb9c4315

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total