Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

24,000,000 LEK

Shitet Apartament 1+1 ne Astir

  • Çmimi/m²: 47059
  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Astir
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 09/10/2018 12:06

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me sip 50.2 ne Astir, prane Rr. Islam Zeko, pallat ne ndertim e siper, Aktualisht ne katet e 4.
Ap ndodhet ne katin e 6, me ashensor, 1 dhome dhe nje kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet.
Cmim okazion
Aktualisht vetem me leje ndertmi, pasi eshte ne ndertim e siper, dhe nuk kane dale hipotekat.
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

75 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6195bbb1e0958d95

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total