Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

37,000 €

Shitet Apartament 1+1 ne Allias

  • Çmimi/m²: 685
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Allias
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/10/2018 20:47
IMG_0938
IMG_0937IMG_0936IMG_0934IMG_0935

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me sip 54m, prane Big Market, ne Allias, ne katin e 3 i, i mobiluar dhe i pajisur me hipoteke.
Ap ndodhet ne rruge kryesore.
Cmimi i diskutueshem
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

56 herë e lexuar, 9 herë sot

  

Numri i postimit: 5495bc1b1132c47b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total