Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

48,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK “LIQENI THAT”

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Liqeni i that
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 19/10/2017 11:38
  • Skadon: 21 orë, 25 min

Përshkrimi

*SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK VETEM PER 720 EURO/M2

-Siperfaqe totale prej 67m2
-orjentimi jug-perendim
-1 dhom gjumi, tualet , soxhorno + ballkon
-punime cilesore si dhe hapesira te bollshme me ndarje perfekte
-Cmimi Total 48.000 euro

*Adresa: LIQENI I THAT

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2935952403fe207e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total