Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Shitet Apartament 1+1 mbrapa Shkolles se Kuqe

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: mbrapa shkolles se kuqe
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi
  • Postuar: 13/07/2018 19:40

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me sip 57m2, kati i 4 ne pallat 5-katesh, ndertim i vjeter, gjendja i rikonstruktuar, pllaka, dritare, dyer te brendshme te jashtme te mira. Pjeserisht i mobiluar, dhe orientohet nga lindja ku rrifet nga dielli nga mengjesi ne pasdite. Ballkoni eshte i mbyllur me vetrade xhami. Zone teper e mire.
I pajisur me cerifikate pronesie dhe rivleresim.
Cmimi i diskutueshem.
Per me teper kontaktoni.

Nuk ka tag

82 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 285b48738b64ae1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total