Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

56,266 €

Shitet Apartament 1+1, cmimi 56,266 €

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 37 ditë, 3 orë
123 siri

Përshkrimi

Apartament 1+1,njesia bazë e banimit, I orientuar nga jugu ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin me hapësirat e tij. Transparenca e fasadës ofron sasine e dritës së nevojshme si dhe mundesinë e shijimit të peisazhit perreth.

Nuk ka tag

43 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 41759a140e672c17

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total