Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 €

Shitet Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: brenda Kompleksit Kristal
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 26/04/2018 12:48
  • Skadon: 9 ditë, 16 orë
Shitet Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal - Foto 1Shitet Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal - Foto 2

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal

Shitet Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal. Siperfaqja e apartamentit eshte 70 m2. Apartamenti eshte i mobiluar me punime extra dhe cdo ambient ka spote shumengjyreshe. Ne brendesi te tij ndodhet dhoma e gjumit, guzhina, nje ballkon dhe banja e cila eshte e pajisur me vaske me hidromasazh. Kompleksi te jep gjithashtu mundesine e parkimit brenda tij me nje pagese mujore. Jepet me cmim te favorshem, per 70.000 euro.

CMIMI: 70.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 1
Dhoma: 1
Siperfaqja: 70 m2
Tipi I Prones: Apartament 1+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Kristal

Nuk ka tag

692 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8958ee514e7c245

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total