Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

51,000 €

Shitet apartament 1+1 Ali Demi, prane tregut elektrik

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Ali Demi, Tirana, Tirana County, Albania prane tregut elektrik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0688532701
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 15/11/2017 04:43
  • Skadon: 22 ditë, 10 orë
22790083_1551253701584766_523598428_o
22768230_1551253761584760_1087307488_o22766574_1551253788251424_2147144574_o22790097_1551253841584752_1333560608_o22790833_1551253814918088_468051599_o22766571_1551253861584750_136405831_o

Përshkrimi

Ap.eshte pjeserisht i mobiluar me kushte bashkekohore. ka dritare termike , grile ne dhomen e gjumit , parket ne te gjithe shtepine , elektrike- hidraulike te rikonstruktuara perpara 1 viti gjithashtu dhe banjo.

Nuk ka tag

262 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9475a0b5f212ede0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total