Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 €

shitet apartament 1+1

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695762931
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 13/06/2017 20:04
  • Skadon: 8 ditë, 10 orë
18870182_1334886433246752_1837056901_o
18901109_1334886823246713_1243165700_o18838615_1334886429913419_275130728_o18870505_1334886473246748_695492648_o18838548_1334886566580072_1344463799_o18838476_1334886503246745_1477053172_o

Përshkrimi

shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 64m2 ne katin e 9 te nje pallati te ri prane pishinave,apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar,dy kondicioner,orientim jug-perendim.Me hipoteke.Shitet i mobiluar ne vlere 38000 euro

Nuk ka tag

159 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 693592ffb2de2640

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total