Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

49,420 €

Shitet apartament 1+1 70.6 m2 tek liqeni thate ndertim i ri bosh

  • Çmimi/m²: 700
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Liqeni i thate Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: Email:iszend@yahoo.com, cel:0693139792
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 19/07/2017 07:03
  • Skadon: 28 ditë, 19 orë

Përshkrimi

Shitet shtepi 1+1 sip 70.6 m2 me hipoteke ndertim i ri punime shume cilesore kati dyte, me parket, dritare duralumini banjo, ballkon etj.
Kemi ne dispozicion edhe nje garazh familjar per dy makine njera pas tjetres te parkuara te cilat mund te shiten me cmim okazion prej 22 mije euro.disponojme dhe nje magazine ne katin e pare qe eshte me ndricim dhe eshte sa nje dhome banimi 18 m2.magazina mund te shitet 12600 euro.
Nqs merren te gjitha sebashku cmimi eshte i diskutueshem.

Ju faleminderit

Xeni

Nuk ka tag

45 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 527596e7c7b46747

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total