Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

81,000 €

Shitet Apartament 1+1

  • Çmimi/m²: 795
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Frosina Plaku - Kryqezimi 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 10:38
  • Skadon: 42 ditë, 21 orë
1114

Përshkrimi

Apartamenti 1+1 i mirëorganizuar në një sipërfaqe 111.6 m2 është i orientuar në veri-perëndim dhe përbëhet nga dhoma e gjumit, dhoma e ditës, tualeti, këndi i gatimit dhe llozha nga ku mund të shijosh qetësinë e rezidencës Magnet.

Dhoma e ditës është e vendosur në të njëjtën linjë me atë të gatimit. Ajo ka një ndricim të bollshëm dhe vendosja e kolltukut afër vetratës bënë të mundur të shijoni perëndimin e diellit.

Dhoma e gjumit është e orientuar gjithashtu nga veri-perëndimi, ka një hapësirë ndricimi të këndshme dhe dalje në llozhë

Vendosja në kënd e ambientit të gatimit, bën të mundur ndarjen vizuale në dy nukle të dhomës së ditës nga ajo e gatimit dhe ngrënies duke e lënë dhomën e ditës në pjesën e ndricuar.

Tualeti ndodhet në hyrje të apartamentit për të patur një akses të mirë nga ambjentet e ditës dhe ambjentet e natës.

KARAKTERISTIKAT

Tipi: Apartament 1+1
Shkalla: 1
Kati: 11
Orientimi: Veri – Perëndim
Sipërfaqe Individuale: 90.2 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 11.7 m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 101.9m 2

Nuk ka tag

177 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 65759a527ed4e163

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total