Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

47,000 €

shitet apartament 1+1

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: unaza e re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695762931
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 14/08/2017 17:06
  • Skadon: 54 ditë, 13 orë
20840007_1413417305393664_933543753_o
20862263_1413708168697911_69036924_o20883292_1413417308726997_399490852_o (1)20840064_1413417275393667_127117408_o20862142_1413417285393666_284208603_o - Copy20883771_1413417268727001_695700115_o - Copy

Përshkrimi

shitet apartament 1+1 ne katin e 4 banim te nje pallati ri me punime cilesore,apartmenti eshte pjeserisht i mobiluar,orientim veri-perendim,1 dhome gjumi,1 banjo me dritare,1 ballkon si dhe salloni

Nuk ka tag

82 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6915991bc435a503

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total