Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,000 €

Shitet apartament 1+1

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Unaza e re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695762931
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 14/06/2017 20:51
  • Skadon: 23 ditë, 22 orë
IMG_4923
IMG_4917IMG_4920IMG_4918IMG_4929IMG_4928IMG_4930IMG_4924

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e 6, apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet,1 dhome gjumi,1 banjo me dritare,1 ballkon si dhe salloni bashke me kendin e guzhines,ku dhomat shperndahen nepermjet korridorit, orientim jug-perendim

Nuk ka tag

69 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 298594185956aea6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total