Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Shitet apartament 106 metra katror 2+1, 2 tualete,2 ballkone

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Komplexi Derveni Kombinat
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696717515
  • Specifikimet: Me hipotekë, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 07/08/2017 20:54
  • Skadon: 21 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Shitet apartament 106 metra katror 2+1, 2 tualete,2 ballkone. Apartamenti ndodhet ngjitur me pallatet Cabej, ne katin e 5 me pamje nga lindja. Eshte I pajisur me certifikate pronesie. Pallati ka hapesire parkimi si dhe hapesire per banoret e pallatit.
Cmimi 450 euro m2 I diskutueshem.
Per me shume informacion pres telefonata.

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8015988b721a674e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total