Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

52,800 €

Shitet apartament 100 m nga Big Market perball Kristal Center

  • Çmimi/m²: 750
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Xhorxh Uashington 100 m nga Big Market perball Kristal Center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694040923
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 10/10/2017 12:25
  • Skadon: 46 ditë, 19 orë

Përshkrimi

Shitet apartament i perfunduar i gatshem per banim me te gjitha punimet cilesore , shpernbarje shume e mire e ambjenteve te ndenjes me dhomen te cilat kane dalje ne ballkon . Orientimi i apartamentit eshte i gjithi jug .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70.5 m² dhe cmimi 750 Euro /m² .

Per te pare pronen ose nese keni ndonje paqartesi telefononi ne :

069 4040923

Nuk ka tag

612 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 78158989bb214500

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total