Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Shitet Apartamemt tek Plazhi VELIPOJE Kompleksi FISHTA

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: VELIPOJE
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0693993993
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/04/2018 08:56
  • Skadon: 4 ditë, 13 orë
FB_IMG_1470469934178
FB_IMG_1470469943593CAM00697IMG_20161116_204243

Përshkrimi

Shitet Apartament i Ri

“KOMPLEKSI I PALLATEVE FISHTA NE PLAZHIN E VELIPOJES”

Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe totale 65m2 nje dhome gjumi nje sallon+kuzhine banjo dhe ballkon ndodhet ne kati e 3 te banimit me ashensore dhe Me pamje 100 % nga deti dhe nuk ka asnje ndertim perpara.
(kemi dhe garazh)

Na kontaktoni ne nr tel.
+355 69 399 3993
ose viber. +355 69 399 399 3
Faleminderit.

Nuk ka tag

5261 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 38857c9f973794ee

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total