Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10 €

Shitet Ap 60m2 pran Hotel Diplomat1

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rruga Sulejman delvina
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 20 55 121
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi
  • Postuar: 16/07/2017 13:53
  • Skadon: 6 ditë, 22 orë
IMG-20170321-WA0000

Përshkrimi

Shiten dy apartamente, 60m2/ 90m2 pranë Hotel “Diplomat I”, kati i katërt, afër njera-tjetres, vetëm këto dy hyrje në kat. Punime shumë cilesore, ambiente të bollshme, tualet me dritare dhe ballkone të mëdhenj. Mund të shiten të dy ap. bashkë ose veç e veç.

Nuk ka tag

118 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 656594feb3bc4f94

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total