Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

76,000 €

Shitet Ap. 2+1 sip. 99m², ndodhet ne pallat te ri me ashensor

  • Çmimi/m²: 770
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Unaza e Re, prane 2 Palmave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695130687
  • Postuar: 24/09/2017 20:45
  • Skadon: 76 ditë, 8 orë
20170916_123212
20170916_12323220170916_12353820170916_12395020170916_12440420170916_12452520170916_12470020170916_12473020170916_12511220170916_124051

Përshkrimi

Apartamenti 2+1, me sip. 99m², ndodhet ne pallat te ri me ashensor, orientim shume te mire, dhe sistem uji 24 ore. Apartamenti eshte mjaft i investuar dhe i pajisur me certifikate te rregull pronesie. Ap eshte i organizuar ne 7 ambjente: soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe tualet me dritae. Ap shitet totalisht i mobiluar me mobilim modern. Cmimi i diskutueshem.

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 98659c3f4eebe65d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total