Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

76,000 €

Shitet Ap. 2+1, 99 m2, Unaza e Re, prane 2 Palmave

  • Çmimi/m²: 770
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Unaza e Re, prane 2 Palmave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695130687
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 26/09/2017 20:16
  • Skadon: 142 ditë, 2 orë
20170916_123538
20170916_12323220170916_12321220170916_12405120170916_12395020170916_12470020170916_12473020170916_12452520170916_12511220170916_124404

Përshkrimi

Apartamenti 2+1, me sip. 99m², ndodhet ne pallat te ri me ashensor, orientim shume te mire dhe sistem uji 24 ore. Apartamenti eshte i investuar dhe i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Siperfaqa eshte e organizuar ne 7 ambjente: soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe tualet me dritare. Ap shitet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Cmimi 76000 € (i diskutueshem).

Nuk ka tag

31 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 43259ca992c62fa3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total