Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

136,000 €

Shitet Ap 1+1 + Ambjent Biznesi

  • Çmimi/m²: 1045
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Brryli
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/10/2018 20:16

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 se bashku me dyqanin, jane ngjitur me njeri tjetrin, ne katin e pare te nje ndertese ekzistuese, perballe Martenitetit te ri. Ne total si sip shkojne 130 m2 por vetem 100 m jane me hipoteke. Dyqani aktualisht eshte ne gjendje pune,biznes i ngritur prej 20 vitesh.me 2 hyrje nga perpara dhe nga pas nderteses. Per te interesuarit und te behen nderhyrje per ta shnderruar totalisht ne ambjent biznesi ose ne apartament.
Cmmi i diskutueshem
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

56 herë e lexuar, 7 herë sot

  

Numri i postimit: 2385bc1a9d81a57c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total