Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

74,750 €

Shitet ambjent biznesi perball me Diplomatin.

  • Çmimi/m²: 2500
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: Rruga Mihal Topi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 12/07/2017 13:06
  • Skadon: 21 ditë, 12 orë
IMG_20170711_190622

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi perball me Diplomatin, zone kjo qe te ofron klime te mire per biznes per arsye se shte shume e rrahur me levizjent . Ambjenti ndodhet ne pallat te ri dhe eshte ne gjendje pune. Orientimi eshte shumei mire. Dokumentacion hipotekor i rregullt. Per nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

45 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 25596602acaba71

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total