Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,500,000 LEK

Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen e Durresit

  • Çmimi/m²: 256756
  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Rruga e Durresit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/07/2018 19:18

Përshkrimi

Shitet Dyqan ne Rrugen e Durresit ne rruge kryesore, 37m2, i pajisur me hipoteke. Dyqani eshte i organizuar pjesa e dyqanit plus nje banjo dhe 1/2 bodrum. Ambjent i rikonstruktuar dhe i pershatshem per lloje te ndryshme te aktiviteteve te biznesit. Nje nder zonat me te lakmuara per biznes.
Cmimi i diskutueshem
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

61 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 4285b488a9104de5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total