Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

SHITET AMBJENT BIZNESI FUSHEKRUJE

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: 20 metra nga qendra, pas BKT,s Fushe-Kruje
  • Rrethi: Krujë
  • Kontakt: 0672533494
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/08/2017 19:24
  • Skadon: 54 ditë, 12 orë

Përshkrimi

Ambjent i pershtatshem per tu shfrytezuar per cfar do lloj aktiviteti apo biznesi me parkim dhe dalje nga pas, me tualet

Nuk ka tag

30 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4959908b14e11b9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total