Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

Shitet Ambjent biznesi 80 m2 tek ish blloku i Kikave.

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Tish Dahija
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 22/08/2017 19:08
  • Skadon: 36 ditë, 2 orë
92a749af-f960-6363-3db2-32954cd17aa2
706bc61d-2b6f-337a-2fa9-61487e9b7d5cc6a91cad-3507-5adf-75a7-5499c4ab7ee7

Përshkrimi

Disponojme nje ambjent biznesi ne Komunen e Parisit, ne zonen me te frekunetuar dhe te populluar te Tiranes, zone qe te ofron facilitete dhe sherbime te ndryshme dhe te favorizon ne berjen e bizneseve te ndryshme. Ambjenti eshte 80m2 ne katin 0, ne ndertim te ri me nje orientim shume te mire dhe kubature te rregullt, brenda ka edhe tualetin. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te lene nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

52 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 284599c64f0ba5dc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total