Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350,000 €

Shitet Ambjent Biznesi

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Babrru,Tiranë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682045499
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 16/02/2017 12:57
  • Skadon: 15 ditë, 17 orë

Përshkrimi

Shitet Objekti i Biznesit me 3(tre) kate.
Adresa: Babrru, Tiranë

Në një truall prej 1,450 m2 është ndërtuar një objekte biznesi 3 katësh , siperfaqja totale e ndërtimit është 1,1845 m2 (siperfaqe kati 395 m2).
Prona është e vendosur në Babrru, rreth 4 km larg qëndres së qytetit të Tiranës,ka akses të drejtperdrejtë me rrugën “Paskuqan – Babrru”, e emëruar si “Rruga Demokracia”.
Prona është përdour deri pak kohë më parë si shkollë private dhe kopësht për fëmijë.

Çmimi : 350.000
Kodi: 0134

Nuk ka tag

1156 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 231581b50200c64e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total