Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

620,000 €

Shitet Ambient Lokali I Investuar Tek Unaza E RE

  • Çmimi/m²: 4500
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Teodor Keko
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050138
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi
  • Postuar: 02/10/2017 10:42
  • Skadon: 150 ditë, 2 orë

Përshkrimi

Ne zonen e Unazes se Re jepet per qira nje nder Baret me te mira te zones. Aktualisht Bari eshte ne gjendje pune me nje klientele te larte. Invesitimi i bere eshte teper i larte dhe me teper shije. Siperfaqja e brendshme eshte 138 m2 me fasade xhami 12 m. Pozicionuar ne korner te nderteses ne katin 0 te saj. Disponon sistem efikas aspirimi dhe kondicionimi. Klientele te rregullt dhe emer i konsoliduar ne zone. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Nuk ka tag

81 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 66759d1fbcde3a36

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total