Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

494,000 €

Shitet Ambient Komercial ne Unazen e Re prane Astirit!

  • Çmimi/m²: 1300
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga: Tom Plezha
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355684014878
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 12/12/2017 05:40
  • Skadon: 50 ditë, 16 orë
21617936_10155829815698648_5742200107689780740_n
25346485_1712683085430979_1867401458_o

Përshkrimi

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE UNAZEN E RE ,PRANE ASTIRIT!

Shitet ambient komercial me sip.380m2 ne nje ndertim te sapo perfunduar , i cili organizohet ne open space dhe ndodhet ne katin e pare teknik dhe ka akses te drejtperdrejte ne rrugen kryesore.Ambienti ka punime cilesore dhe ka fasade nga dy anet e godines, konkretisht ne verilindje + jug. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: call center, palester, bar-kafe, zyra etj. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne nr: 0684014878.

Nuk ka tag

130 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 195a2e9953dcda7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total