Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

375,000 €

SHITET VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLI”

  • Çmimi/m²: 1500
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Berryli
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 52 ditë, 3 orë
Vile tek Berryli
Vile tek BerryliVile tek BerryliVile tek BerryliVile tek BerryliVile tek BerryliVile tek BerryliVile tek BerryliVile tek BerryliVile tek BerryliVile tek Berryli

Përshkrimi

SHITET VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLI”

Shitet vile 4 kateshe tek “Berryli”brenda Unazes. Vila ka 500 m2 siperfaqje ndertimi dhe 250 m2 truall. Eshte shume mire-organizua, me punime cilesore, me ashensor dhe kondicioner. Ndodhet buze rruge brenda ne lagje, me uje e drita 24 ore. Mund te perdoret per shkoklla, kurse, zyra, banim, azil pleqsh, kopesht, cerdhe , etj . Shitet per 1500 euro/m2.

CMIMI: 1500 euro/m2

Nuk ka tag

328 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 343598898dd086a6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total