Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

48,780 €

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo

  • Çmimi/m²: 1800
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 20/02/2018 10:56
  • Skadon: 74 ditë, 16 orë

Përshkrimi

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo

Shitet ambient biznesi tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo. Siperfaqja e ambientit eshte 27.1 m2. Ambienti eshte i pamobiluar. Ai ndodhet ne nje zone shume atraktive dhe me densitet te larte popullsie, gjithashtu dhe me densitet te larte levizjesh. Mund te perdoret per cdo lloj aktivitet tregtare. Shitet per vetem 1800 euro/m2.

CMIMI: 1800 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 1
Siperfaqja: 27.1 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Dinamo

Nuk ka tag

505 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 348590b55af6d8d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total