Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,200 €

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo (rr. Grigor Heba)

  • Çmimi/m²: 2000
  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: tek Kompleksi Dinamo (rr. Grigor Heba)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 53 ditë, 9 orë
grigor heba

Përshkrimi

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo (rr. Grigor Heba)

Shitet ambient biznesi tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo. Siperfaqja e ambientit eshte 50.1 m2. Ambienti eshte i pamobiluar. Ai ndodhet ne nje zone shume atraktive dhe me densitet te larte popullsie, gjithashtu dhe me densitet te larte levizjesh. Mund te perdoret per cdo lloj aktivitet tregtare. Shitet per vetem 2000 euro/m2.

CMIMI: 2000 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 1
Siperfaqja: 50.1 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Dinamo

Nuk ka tag

360 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 576595f462d966aa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total