Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

Shitet Ambient Biznesi-Lokal!

  • Çmimi/m²: 2075
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rruga“Bilal Golemi”, Komuna e Parisit.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 12 ditë, 4 orë
IMG_5976
IMG_5982IMG_5979IMG_5972IMG_5968IMG_5981

Përshkrimi

Ambienti është i pozicionuar buzë rrugës “Bilal Golem” tek Komuna e Parisit, shumë i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Aktualisht është në funksion si bar-kafe dhe me klientelë të ngritur. Shitet në gjendjen sic është i mobiluar, si dhe ka një verandë prej 30 m2.
I pajisur me dokument pronësie.
Sipërfaqja 53 m2
Cmimi 110.000 Euro.

Nuk ka tag

124 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 894597b2bc4204fd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total