Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

68,000 €

Shitet Ambient Biznesi:

  • Çmimi/m²: 2200
  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë 1001, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694030502
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 28/09/2017 14:55
  • Skadon: 53 ditë, 7 orë
cszxcx-954x738

Përshkrimi

Shitet ambient ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te sigurta te Tiranes, Rruga Myslym Shyri, ambienti ndodhet në katin e 2 ne një qender biznesi me nje siperfaqe prej 31 m².

Ambienti disponon fasade xhami dhe nje tualet. EshtE mjaft i favorshem per zyra. Aktualisht eshte e dhene me qera.

Cmimi 2200 €/m².

Nuk ka tag

77 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 17859ccf138b7834

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total